Відділ освіти, культури, молоді та спорту Костринської сільської ради

Товариська зустріч команд до Дня Святого Миколая

Дата: 27.12.2023 11:19
Кількість переглядів: 15

Сьогодні, 27.12.2024 року, на базі Костринського ліцею відбулася товариська зустріч команд волейболістів закладів загальної середньої освіти. В заході взяли участь учні Костринського ліцею та Лютянського ЗЗСО I-III ступенів. Серед запрошених також була команда волейболістів Ставненської ТГ.

Свято урочисто відкрили сільський голова Черевка Василь Миколайович та заступник сільського голови-начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Риган Марія Іллівна. До слова також запросили заступника голови-начальника відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Мушак Олексія Олексійовича.

В рамках "Прогроми підтримки обдарованих дітей та молоді на 2023-2025 роки"  найкращі учні закладів освіти отримали спортивні форми, павербанки та солодощі. Також грамотами були відзначені найкращі тренери, котрі виховують талановите майбутнє України.